Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-1
Amsterdam

Pieter Langendijkstraat 34 3

€ 1.050.000 k.k.
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-0
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-1
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-2
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-3
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-4
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-5
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-6
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-7
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-8
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-9
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-10
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-11
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-12
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-13
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-14
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-15
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-16
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-17
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-18
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-19
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-20
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-21
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-22
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-23
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-24
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-25
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-26
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-27
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-28
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-29
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-30
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-31
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-32
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-33
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-34
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-35
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-36
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-37
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-38
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-39
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-40
Nieuw
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-2
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam foto-3
+41
Aantal kamers
5
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
349 m³

Omschrijving

Een woning als deze komt zelden beschikbaar: Zeer licht en met het gevoel van een stadspenthouse!

Midden in de geliefde Helmersbuurt bevindt zich dit uitzonderlijk lichte appartement met het gevoel van een stadspenthouse. Verdeeld over twee woonlagen biedt het circa 107 m² woonoppervlak (volledig gerenoveerd in 2019), drie volwaardige slaapkamers, waarvan een luxe master suite met aangrenzende multifunctionele kamer, bijna 43 m² zonnige buitenruimte, energielabel A én eeuwigdurend afgekochte erfpacht. Een combinatie die in Oud-West nauwelijks te vinden is.

INDELING
De leefverdieping: het hart van het huis
De bovenste (vierde) verdieping is zonder twijfel de blikvanger van de woning. Het voelt opvallend ruim dankzij de open indeling en de overvloedige lichtinval vanuit drie kanten: de ramen aan voor- en achterzijde en het grote dakluik. Het is een verdieping die uitnodigt om samen te zijn: Hier vloeien wonen, koken, eten en buitenleven moeiteloos in elkaar over. De brede eikenhouten vloer, rustige kleurstelling en zorgvuldig gekozen materialen zorgen voor een tijdloze, warme uitstraling waarin je je direct thuis voelt.

De keuken is compleet uitgevoerd met moderne inbouwapparatuur, waaronder een wijnklimaatkast en vormt een vanzelfsprekend onderdeel van de leefruimte.

Vanuit de woonkamer stap je direct het onderste dakterras op. De elegante open trap naar het bovenste dakterras geeft hoogte en een loftgevoel.

Buitenleven zoals je dat in Oud-West zelden vindt.
Ontbijten op het balkon. Lunchen op het terras. Tot laat genieten van de zon op het bovenste dakterras, waar je dankzij de verhoogde positie ten opzichte van de omliggende bebouwing een fantastisch uitzicht hebt over de stad. In totaal beschikt de woning over circa 43 m² buitenruimte – een kwaliteit die in deze buurt uitzonderlijk is. Met aansluitingen voor water en elektra biedt dit terras bovendien alle mogelijkheden voor een buitenkeuken of luxe loungehoek.

Een doordacht en efficiënt ingerichte slaapverdieping
De derde verdieping is ingericht als rustige slaapverdieping. Hier bevinden zich drie comfortabele slaapkamers, een stijlvolle badkamer met modern sanitair, ligbad én inloopdouche, een praktische wasruimte, een separaat toilet en een CV-installatie die buiten is geplaatst, waardoor binnen geen kostbare bergruimte verloren gaat.

De master bedroom vormt een plek om je echt terug te trekken. Een complete wand met maatwerkkasten, airconditioning, elektrisch rolluik en openslaande deuren naar het balkon geven de kamer het comfort van een hotelsuite. Aangrenzend bevindt zich een extra kamer die zich uitstekend leent als thuiswerkplek, babykamer, luxe dressing of privébibliotheek. Een heerlijke ruimte, ook uitgerust met airconditioning, die de master bedroom extra kwaliteit geeft.

Twee slaapkamers beschikken bovendien nog over de originele glas-in-loodramen, waardoor het karakter van het oorspronkelijke pand subtiel behouden is gebleven.

De aanwezige berging biedt daarnaast interessante mogelijkheden. Deze kan eenvoudig dienstdoen als hobbyruimte of thuiskantoor en biedt ook perspectief voor verdere optimalisatie van de indeling, door bijvoorbeeld het samen te voegen met de naastgelegen slaapkamer. Ook bestaat de mogelijkheid om de entree naar de tweede verdieping te verplaatsen, waardoor een volledig inpandige trap ontstaat.

Wonen in de Helmersbuurt
De Helmersbuurt behoort al jaren tot de meest geliefde buurten van Amsterdam. Niet alleen vanwege de karakteristieke architectuur, maar vooral vanwege de unieke combinatie van rust en levendigheid.

Binnen enkele minuten wandel je naar het Vondelpark voor een rondje hardlopen, een picknick of vele speelfaciliteiten voor kinderen, die ook te vinden zijn op het nabijgelegen Cremerplein. De Jan Pieter Heijestraat, De Hallen, de Ten Katemarkt en de Kinkerstraat liggen om de hoek en bieden een ongekend aanbod aan goede restaurants, koffiebars, speciaalzaken en delicatessenwinkels.

Ook de bereikbaarheid is uitstekend. In iets meer dan 5 minuten fiets je naar het Leidseplein of de grachtengordel. Er bevinden zich daarnaast diverse tram- en busverbindingen naar station Lelylaan en Amsterdam Centraal. Per auto ben je in 5 minuten op de Ring A10 (afrit S106) en in een kwartier zet een taxi je op Schiphol af.

Vereniging van Eigenaren
De Vereniging van Eigenaren is gezond, actief en wordt professioneel beheerd. Er is een meerjarenonderhoudsplan aanwezig. Recent is de voorgevel opnieuw geschilderd; de achtergevel staat gepland voor onderhoud en schilderwerk in 2027. De servicekosten bedragen €154,28 per maand.

Een woning die de rust van een familiehuis combineert met de levendigheid van Oud-West. Waar je 's ochtends koffie drinkt in de zon, 's middags werkt vanuit huis en 's avonds met vrienden dineert op het terras. Een plek die iedere dag opnieuw voelt als thuiskomen.

BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte ca. 107 m² (NEN2580);
- ca. 43 m² gebouwgebonden zonnige buitenruimtes, verdeeld over balkon, terras en dakterras;
- Twee woonlagen, waaronder een royale leefverdieping met open keuken en een prachtige lichtinval door de grote raampartijen;
- Volledig gerenoveerd in 2019;
- Energielabel A;
- Eeuwigdurend afgekochte erfpacht;
- Drie slaapkamers;
- Separate kantoorruimte, ideaal voor werken aan huis;
- Strak en verzorgd afgewerkt met een prettige en praktische indeling;
- Twee airconditionings;
- Vier maatwerkkasten;
- Badkamer met ligbad én inloopdouche;
- Aparte wasruimte;
- Moderne keuken met wijnklimaatkast;
- Dakterras voorzien van water- en elektra-aansluitingen;
- Gezonde, actieve en professioneel beheerde VvE;
- Op enkele minuten lopen van het Vondelpark, Kinkerstraat, De Hallen en Jan Pieter Heijestraat;
- Uitstekende bereikbaarheid met openbaar vervoer en auto (ring A10, Schiphol).

Levering
Oplevering in overleg.
Meer lezen
Minder lezen
Pieter Joep van den Brink
Uw qualis-makelaar
Pieter Joep van den Brink
Carla van den Brink Makelaars
De Lairessestraat 123
1075 HH Amsterdam
020-671 72 72
Contact met de makelaar Plan een bezichtiging

Kenmerken

Overdracht

Prijs
€ 1.050.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg
Objectcode
20364

Bouw

Type
Bovenwoning, Dubbel bovenhuis
Woonlaag
3
Bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1910
Onderhoud
Uitstekend
Onderhoud buiten
Goed
Bijzonderheden
Beschermd stads- of dorpgezicht

Oppervlakten en inhoud

Wonen
107 m²
Inhoud
349 m³

Indeling

Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Verdiepingen
2

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Dubbel glas, Muurisolatie
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
HRE 36/30 CW5 (2019, Eigendom)

Buitenruimte

Balkon
Ja

Objectkenmerken

• Mechanische ventilatie
• TV-Kabel

Locatie

Pieter Langendijkstraat 34 3, 1054 ZB Amsterdam

• Aan rustige weg
• In woonwijk

Meer lezen
Minder lezen

Plattegronden

Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-0
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-1
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-2
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-3
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-4
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-5
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-6
Pieter Langendijkstraat 34 3, Amsterdam plattegrond-7

Locatie

Street view
Map view
10 min
20 min
30 min
Reistijd
Voorzieningen

Bereken je reistijd

Kies je vervoer
Maximale reistijd
10 min.
20 min.
30 min.
Reis moment
Daluren
Piekuren
Toon resultaten

Voorzieningen

Geef hieronder aan welke voorzieningen u op de kaart wilt tonen.

Kies voorzieningen
School
Dokter
Apotheek
Restaurant
Sportschool
OV
Supermarkt
Ziekenhuis
Kerk
Tandarts
Bioscoop
Kapper
Toon resultaten

Ik heb interesse in
Pieter Langendijkstraat 34 3

Wilt u een bezichtiging inplannen of heeft u een vraag?
Neem via onderstaand formulier direct contact op met de Qualis-makelaar.

Bedankt voor uw aanvraag.

Bekijk als eerste ons nieuwste woningaanbod, ook in stille verkoop!
Maak nu een account aan

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of u een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat u heeft ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Gegevens

Door op verzenden te klikken, gaat u akkoord met de voorwaarden.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
Pieter Joep van den Brink
Uw qualis-makelaar
Pieter Joep van den Brink
Carla van den Brink Makelaars
De Lairessestraat 123
1075 HH Amsterdam
020-671 72 72

Carla van den Brink Makelaars
Account aanmaken
Bekijk stil aanbod

Maak een Qualis account aan en bekijk het grootste 'geheime aanbod' van Nederland.

Account aanmaken
Magazine
Bekijk de laatste interieur-
& lifestyle trends!

Qualis e-Magazine