Een villa aan het water, binnen de ring van Amsterdam. Alleen dat maakt deze woning al uitzonderlijk. Met circa 382 m² woonoppervlak, een eigen ligplaats en een ondergrondse parkeergarage voor meerdere auto's is dit een woning die u niet vaak tegenkomt.
Rustig gelegen, vlakbij het centrum
De villa ligt aan een rustig privé binnenpad tussen de Amstel en de Weespertrekvaart. Zodra u de straat in rijdt, verdwijnt de drukte van de stad naar de achtergrond. Hier kijkt u uit over het water en de Watergraafsmeerpolder. Vanaf uw eigen ligplaats vaart u zo richting de Amstel, de Vecht of de Amsterdamse grachten.

Het huis is verdeeld over zeven niveaus en voelt dankzij de slimme indeling verrassend overzichtelijk aan. Grote raampartijen zorgen de hele dag voor veel licht en maken het uitzicht onderdeel van iedere woonlaag. Op de bovenste verdieping wacht een dakterras van bijna 70 m². Beneden vindt u een verwarmd binnenzwembad met riverflow-installatie en een sauna. Een lift verbindt alle verdiepingen en een afzonderlijk gedeelte van de woning is geschikt als gastenverblijf of au pair-suite.

Meer zien?
Deze villa wordt door Qualis in stille verkoop aangeboden. De volledige presentatie is daarom alleen beschikbaar voor geïnteresseerden. Wilt u meer zien? Maak een zoekprofiel aan of neem contact op met de aangesloten Qualis-makelaar Mar. J. Heule Makelaardij.
Journal
Met Qualis kiest u voor een optimaal verkoopresultaat.
Woning verkopenHet betere wonen. Ontdek ons exclusieve aanbod.
Woning kopenVrijblijvend advies? Maak kennis met uw Qualis-makelaar.
Vrijblijvend adviesBekijk het grootste ‘geheime’ woningaanbod van Nederland.
Account aanmaken
& lifestyle trends!
