Ontdek deze moderne en uitstekend onderhouden vrijstaande villa met garage en een fraai aangelegde tuin rondom. Voor de garage ligt een royale oprit met ruimte voor meerdere auto’s.
De ligging is ideaal: vlak bij de jachthaven aan het Braassemermeer, perfect voor watersportliefhebbers.
Bouwjaar 1977 woonoppervlakte 181m², perceeloppervlakte 589m², inhoud 824m³, 2 balkons 13m², garage 21m²
• Royale vrijstaande villa met garage en oprit
• Goed onderhouden en instap klaar
• Vijf slaapkamers, twee badkamers
We nemen je mee door deze woning…..
Begane grond:
Je komt binnen in een ruime hal met een modern toilet en fonteintje. Vanuit hier stap je de royale woonkamer in met eethoek, halfopen keuken en een sfeervolle eikenhouten vloer. De strakke open haard is prachtig verwerkt in de schouw en vormt een echte eyecatcher. De wanden zijn licht gestuukt en via twee schuifpuien loop je zo de tuin in.
De luxe keuken in L-opstelling is voorzien van alle inbouwapparatuur en heeft lichte fronten die zorgen voor een frisse uitstraling. Vanuit de keuken heb je toegang tot de hal én de praktische bijkeuken met ruimte voor wasmachine en droger. De bijkeuken biedt doorgang naar de verwarmde garage met wateraansluiting — ideaal voor de auto of als extra berging.
1e Etage:
Via een bijzonder vormgegeven trap met veel glas bereik je de eerste etage. De royale overloop geeft toegang tot vier slaapkamers en twee badkamers.
De ouderslaapkamer heeft een vaste kastenwand en directe toegang tot de eerste badkamer met dubbele wastafel en douche. De tweede badkamer is uitgerust met een douche, toilet en wastafel. Alle slaapkamers hebben toegang tot één van de twee balkons.
2e Etage:
Via een vaste trap bereik je de ruime zolderverdieping. Deze open ruimte met vier Velux dakramen biedt volop mogelijkheden — denk aan een extra slaapkamer, werkkamer of speelruimte.
Ligging:
De woning ligt in een rustige villawijk nabij het Braassemermeer en de jachthaven. Binnen vijf minuten fiets je naar het centrum van Roelofarendsveen met winkels, scholen en sportvoorzieningen.
De ligging ten opzichte van de A4 en A44 is uitstekend, waardoor je snel onderweg bent richting Leiden, Amsterdam, Den Haag of Schiphol.
In je vrije tijd kun je heerlijk wandelen langs de oevers van het Braassemermeer, met uitzicht op de “Woudse Dom” en de zeilboten. Café De Haven, bij het gezellige sluisje, is een perfecte plek voor een tussenstop — en nog geen half uur wandelen van huis.
Kinderen spelen hier veilig op straat; de laatste huizen van de Langeweg liggen aan een ventweg, waardoor er nauwelijks verkeer is.
Ook de omgeving leent zich perfect voor lange fietstochten door het prachtige polderlandschap tussen Alphen en Leiden. Je ziet koeien in de wei, hoort weidevogels en geniet van het buitenleven — terwijl je toch midden in de Randstad woont.
Bijzonderheden
• Luxe keuken en sfeervolle woonkamer met open haard
• Ruime zolder met veel mogelijkheden
• Groene, privacy biedende tuin rondom
• Nabij Braassemermeer en jachthaven
• Centrale ligging t.o.v. steden en Schiphol
Wil je elke dag thuiskomen in rust, ruimte en comfort, maar toch dichtbij alles wonen?
Langeweg 86 in Roelofarendsveen biedt het beste van beide werelden — maak snel een afspraak voor een bezichtiging!