Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-1
Baarn

Prinses Beatrixlaan 3 0007

Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-0
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-1
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-2
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-3
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-4
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-5
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-6
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-7
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-8
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-9
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-10
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-11
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-12
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-13
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-14
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-15
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-16
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-17
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-18
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-19
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-20
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-21
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-22
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-23
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-24
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-25
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-26
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-2
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn foto-3
+27
Aantal kamers
6
Woonoppervlakte
272 m²
Inhoud
984 m³

Omschrijving

Luxe penthouse op toplocatie in het gewilde Prins Hendrikpark!

Aan de Prinses Beatrixlaan, centraal gelegen in Baarn, bevindt zich op een van de meest geliefde locaties een bijzonder fraai, modern en luxueus penthouse. Gelegen op de derde en tevens bovenste verdieping, biedt dit exclusieve appartement maar liefst 272 m² woonruimte, twee terrassen (met ochtend- en middagzon), twee parkeerplaatsen en een berging in een privé en afsluitbaar gedeelte van de ondergrondse parkeergarage. Dit privégedeelte is afgesloten met een elektrisch bedienbaar rolluik en beschikt tevens over een eigen fitnessruimte, met de mogelijkheid tot het plaatsen van een douche, sauna of jetstreamer. Daarnaast zijn er voldoende parkeerplaatsen beschikbaar in de omliggende parktuin.

Dit uitzonderlijk stijlvol afgewerkte penthouse is een toonbeeld van verfijning, met een tot in detail doorgevoerde keuze voor hoogwaardige materialen en luxe voorzieningen. Gelegen binnen beschermd dorpsgezicht, gebouwd in 2005, energielabel A. De afbouw vond plaats in 2017; de huidige eigenaren zijn de eerste bewoners.

Het kleinschalige appartementencomplex *Residentie Beatrijs*, voorzien van lift, bestaat uit slechts zeven villa-appartementen. Het ontwerp van architect Jan Griffioen combineert eigentijdse bouwstijl met het karakter van klassieke Baarnse villa’s. Rondom het gebouw ligt een fraai aangelegde parktuin, ontworpen door een landschapsarchitect, met oude bomen, bloemperken, wandelpaden, een glooiend gazon en zelfs een theehuis. Het penthouse beslaat de volledige bovenverdieping.

Bij binnenkomst valt direct de rondom doorlopende raamstrook op, net onder plafondniveau, die zorgt voor een prachtige lichtinval en een bijzondere sfeer. De royale daglichttoetreding versterkt het gevoel van ruimte. De afwerking is van uitzonderlijk hoog niveau, met fraaie eiken- en marmeren vloeren, voorzien van vloerverwarming. Verder beschikt het penthouse over een uitgebreid domoticasysteem, airconditioning, een geavanceerde beveiligingsinstallatie en uitstekende geluidsisolatie dankzij ankerloze spouwmuren en zwevende dekvloeren.

Comfortabel, duurzaam en veilig wonen in een van de mooiste appartementen van het Gooi, met optimale privacy. Op slechts 30/20/10 minuten van Amsterdam, Utrecht en Amersfoort.

I N D E L I N G

Entree via beveiligde privé-lifttoegang. Ruime ontvangsthal met garderobekast, gang voorzien van een bibliotheekwand en openslaande deuren naar de royale living. Deze is visueel verdeeld in zitkamer, eetkamer en ontbijtkamer, met open verbindingen en transparante overgangen tussen de ruimtes. Een tweezijdige gashaard vormt de scheiding tussen zit- en eetkamer, terwijl een roomdivider de eetkamer van de ontbijtkamer afscheidt. Vanuit de eetkamer biedt een hardhouten schuifpui toegang tot het inpandige terras (middagzon). Tussen de keuken en ontbijtkamer bevindt zich een tweede tweezijdige gashaard. De ontbijtkamer staat via een brede doorgang in verbinding met de royale woon-/eetkeuken, voorzien van een hardhouten schuifpui naar een ruim tweede terras (ochtendzon). Aangrenzend aan het woongedeelte bevinden zich twee aparte werkruimtes, voorzien van op maat gemaakte bureaus en opberglades.

De moderne, uitgebreide Miele-keuken beschikt over een vaste kastenwand, een spoeleiland, complete inbouwapparatuur en een verrassend weggewerkte televisie, geïntegreerd in de glazen achterwand van het aanrecht. Vanuit de hal is het toilet bereikbaar, voorzien van wandcloset en fontein. De royale hoofdslaapkamer heeft een aangrenzende kastenkamer en een ruime, in licht marmer uitgevoerde badkamer met inloopdouche, design-ligbad, dubbel wastafelmeubel en wandcloset. De tweede ruime slaapkamer grenst aan een eigen, eveneens in licht marmer uitgevoerde badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en wandcloset. Deze slaapkamer loopt door in een extra ruimte die gebruikt kan worden als werk-, hobby- of logeerkamer.

K E N M E R K E N

- Gunstige ligging nabij wandelbossen, voorzieningen, uitvalswegen en NS-station
- Instapklaar en eigentijds, zonder verdere modernisering te betrekken
- Videofoon- en alarminstallatie bij entree
- Ingebouwde airco’s op de vier hoekpunten
- Aparte CV-ruimte en mechanische ventilatie met warmte-terugwinning (WTW)
- Volledig voorzien van op maat gemaakte kasten en opberglades
- Uitzonderlijke klasse en luxe; over ieder detail is nagedacht en werkelijk nergens op bezuinigd
- Servicekosten: € 1.296,-- per maand
Meer lezen
Minder lezen
Kees Rigter
Uw qualis-makelaar
Kees Rigter
Rigter Makelaars
Eemnesserweg 10
3741 GA Baarn
035-541 50 00
Contact met de makelaar Plan een bezichtiging

Kenmerken

Overdracht

Prijs
€ 2.400.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg
Objectcode
16302

Bouw

Type
Penthouse, Appartement
Woonlaag
4
Bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2005
Onderhoud
Uitstekend
Onderhoud buiten
Uitstekend
Bijzonderheden
Beschermd stads- of dorpgezicht, Toegankelijk voor gehandicapten, Toegankelijk voor ouderen

Oppervlakten en inhoud

Wonen
272 m²
Inhoud
984 m³

Indeling

Kamers
6
Slaapkamers
2
Verdiepingen
1

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, Muurisolatie, Volledig geisoleerd
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel, Vloerverwarming geheel
Ketel
Daikin (2017, Eigendom)

Buitenruimte

Balkon
Ja
Schuur
Inpandig
Faciliteiten schuur
Voorzien van elektra, Voorzien van water

Garage

Soort garage
Parkeerkelder

Objectkenmerken

• Airconditioning
• Domotica
• Lift
• Mechanische ventilatie
• TV-Kabel

Locatie

Prinses Beatrixlaan 3 0007, 3743 JK Baarn

• Aan bosrand
• Aan rustige weg
• Beschutte ligging
• In bosrijke omgeving
• In woonwijk

Meer lezen
Minder lezen

Plattegronden

Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn plattegrond-0
Prinses Beatrixlaan 3 0007, Baarn plattegrond-1

Locatie

Street view
Map view
10 min
20 min
30 min
Reistijd
Voorzieningen

Bereken je reistijd

Kies je vervoer
Maximale reistijd
10 min.
20 min.
30 min.
Reis moment
Daluren
Piekuren
Toon resultaten

Voorzieningen

Geef hieronder aan welke voorzieningen u op de kaart wilt tonen.

Kies voorzieningen
School
Dokter
Apotheek
Restaurant
Sportschool
OV
Supermarkt
Ziekenhuis
Kerk
Tandarts
Bioscoop
Kapper
Toon resultaten

Ik heb interesse in
Prinses Beatrixlaan 3 0007

Wilt u een bezichtiging inplannen of heeft u een vraag?
Neem via onderstaand formulier direct contact op met de Qualis-makelaar.

Bedankt voor uw aanvraag.

Bekijk als eerste ons nieuwste woningaanbod, ook in stille verkoop!
Maak nu een account aan

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of u een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat u heeft ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Gegevens

Door op verzenden te klikken, gaat u akkoord met de voorwaarden.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
Kees Rigter
Uw qualis-makelaar
Kees Rigter
Rigter Makelaars
Eemnesserweg 10
3741 GA Baarn
035-541 50 00

Rigter Makelaars
Account aanmaken
Bekijk stil aanbod

Maak een Qualis account aan en bekijk het grootste 'geheime aanbod' van Nederland.

Account aanmaken
Magazine
Bekijk de laatste interieur-
& lifestyle trends!

Qualis e-Magazine