Een zeer ruim en smaakvol appartement op de 15e verdieping van gebouw de Hoge Erasmus met twee ruime terrassen en een fenomenaal uitzicht. Vanuit de woonkamer biedt het appartement prachtig uitzicht over het Park, de Euromast en de Rotterdamse haven en de master bedroom heeft een fantastisch uitzicht op de Erasmusbrug, de rivier en de skyline van Rotterdam.
Het appartement zelf is zeer royaal van afmeting en biedt onder andere een royale living met aangrenzende ruime woonkeuken en 2 (voorheen 3) ruime slaapkamers (waarvan de hoofdslaapkamer beschikt over een luxe badkamer en suite). Tot slot is er nog een aparte berging en een eigen parkeerbox in de ondergelegen parkeergarage (separaat te koop).
Het bruisende Scheepvaartkwartier met een fantastische maritieme sfeer, indrukwekkende historische bebouwing en veel groen is een aantrekkelijkste buurten van Rotterdam. De oude pakhuizen historische panden vormen het decor voor diverse restaurants, cafés en galeries. Aan de Willemskade is het Wereldmuseum en Theater de Evenaar gevestigd. Aan het Vasteland zijn enkele winkels voor de dagelijks boodschappen, waaronder een supermarkt, gelegen. Het stadscentrum, met zijn grote verscheidenheid aan winkels en horeca, ligt op loopafstand van het Scheepvaartkwartier. Tot slot is het openbaar vervoer ook goed bereikbaar middels de tram (lijn 7) of metro (Leuvehaven).
Indeling
Begane grond
Entree, gezamenlijke hal met brievenbussen en bellentableau.
Vijftiende verdieping
Entree, hal/gang, meterkast, garderobekast, toilet met wandcloset en fontein, royale woonkamer met (ethanol) haard en toegang tot het terras (west), ruime halfopen woonkeuken met keukenopstelling met kookeiland en diverse inbouwapparatuur, bijkeuken met wasmachine aansluiting, ruime slaapkamer (voorheen twee kamers), garderobekamer, ruime en luxe badkamer met duo wastafelmeubel, inloopdouche, hoekbad en wandcloset, royale hoofdslaapkamer met terras (oost) en fenomenaal uitzicht over de Maas en Erasmusbrug.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 2001
- Eigen grond
- Huismeester
- Berging in de onderbouw
- Ruime garagebox voor twee auto's apart te koop voor € 80.000,- k.k.
- Bijdrage VVE € 404,56 voor het appartement en € 58,54 per maand voor de garagebox
- Verwarming en warm water d.m.v. stadsverwarming
- Oplevering in overleg
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis!
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.