Pure perfectie, inclusief vele luxe extra’s zoals een uitgebreide Bang & Olufsen installatie, met 20 randapparatuur die voor een hoge kwaliteit audio en video ontvangst in het hele huis zorg draagt, 6 nieuwe Miele apparatuur, airco-installaties, en een ideale ligging zijn slechts enkele kenmerken voor deze royale vrijstaande woning! Gebouwd onder “New Classicism” architectuur en volledig gemoderniseerd, biedt deze villa een zee aan ruimte. De woning met mogelijkheid tot vijf slaapkamers, kantoor op de begane grond, twee compleet gerenoveerde badkamers, twee keukens en een vorstelijke woonkamer. Alles is tot in de puntjes afgewerkt.
De woning is gelegen in een prachtige villawijk op loopafstand van het water en de Maasboulevard. In de nabije omgeving ligt het stadscentrum van ’s- Hertogenbosch en voldoende voorzieningen zoals scholen, winkelcentra en toegang tot de A2 en A59.
INDELING:
Bij aankomst in deze villawijk zult u de oase van rust ervaren vanwege het enkele bestemmingsverkeer wat deze wijk passeert. Ook de Maas bevindt zich op enkele minuten loopafstand van de woning, waar een wandeltocht over de dijk een ontspannen en vrij gevoel geeft. Vanaf de straat rijdt u de oprit op waar ruimte is voor meerdere auto's langs beide zijden van de woning. Vanuit de voordeur van de woning, komt u binnen in de ruime entreehal. Deze ruimte beschikt over een toiletruimte inclusief zwevend toilet, urinoir en fonteintje. Daarnaast is in de hal de meterkast te vinden voorzien van een nieuwe groepenkast, glasvezel internetaansluiting (de glasvezel zelf komt via het kantoor het huis binnen).
De entreehal biedt doorgang tot de royale woonkamer met een ruime eet- en zithoek. Deze kamer is voorzien van veel lichtinval dankzij alle grote raampartijen en de dubbele tuindeur. De woonkamer is voorzien van een Boley gashaard voor in de gezellige winterdagen. Langs de vaste trap achter de gashaard, loopt u de keuken in. Deze luxe keuken in een u-opstelling kent een bijzonder hoog uitrustingsniveau met diverse inbouwapparatuur. Voorzien van top-of-the line Miele Pyrolise oven, combi-oven, stoom-oven, koelkast en vriezer (allen van 2021), daarnaast heeft de keuken een Boretti 7-pit gasfornuis, afzuigkap, Miele vaatwasser en Combinatie Quooker (uit 2021) die eveneens het warm water in de keuken verzorgt.
Vanaf deze ruimte komt u in de bijkeuken met extra inbouwkoelkast en aanrechtblad met daaronder de wasmachine en -droger aansluiting. In een vaste kast met eigen ventilatie is het uitgebreide Bang & Olufsen audio-videosysteem (voor het gehele huis, 2019) geplaatst. Op de weg naar de eerste verdieping via de vaste trap met twee ingebouwde wijnkoelingen van Liebherr vindt u, naast deze trap de kantoorruimte. Deze kamer is ideaal te gebruiken als thuiswerkplek en is in te richten naar uw eigen smaak.
Via de hardhouten bordestrap komt u op de overloop van de eerste verdieping. Deze overloop geeft toegang tot vier royale slaapkamers en twee moderne badkamers en een separaat toilet. De eerste slaapkamer aan de straatzijde is voorzien van een balkon, vaste kast en grote raampartijen op de oostkant. Er is een mogelijkheid om deze kamer op te splitsen in twee slaapkamers. De ouderslaapkamer is te vinden aan de tuinzijde en wederom voorzien van een balkon, ruime vaste Hülsta kast over de gehele breedte van de kamer en grote raampartijen op de westkant. De derde slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een ruim tweepersoonsbed en nachtkastjes. De vierde kamer wordt op dit moment gebruikt als fitness ruimte, maar is in te richten naar eigen smaak als eventuele kinderkamer, logeerkamer of walk-in closet. Daarnaast is deze verdieping voorzien van twee moderne badkamers die tot in de puntjes afgewerkt zijn.
De eerste luxe badkamer aan de linkerzijde van de woning beschikt over een wastafelmeubel, een ligbad, een ruime inloopdouche en het Geberit wandcloset douche/fohn wc met afstandsbediening (2021). De tweede badkamer aan de rechterzijde van de woning beschikt over een dubbele wastafelmeubel, ruime inloopdouche en urinoir. Als laatste is naast deze badkamer een separate toiletruimte te vinden op de eerste verdieping. Via een vaste trap komt u op de tweede verdieping van deze luxe woning. Hier vindt u een extra ruimte die nu ingericht is als kantoor. Achter de knieschotten vinden we opbergruimtes voor de opslag van uw spullen. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een hoog-rendement Nefit CV ketel (HRC 30CW6) uit 2021.
Vanuit de woonkamer betreedt u de tuin door de openslaande tuindeuren. De onderhoudsvriendelijke tuin op het (zuid)westen is ontworpen door een tuinarchitect en wordt periodiek onderhouden door een hoveniersbedrijf. De tuin is voorzien van een gezellige zithoek, geïsoleerd tuinhuis en biedt de toegang tot de ruime garage. De zithoek is te plaatsen onder een grote ‘Verasol’ veranda met elektrische kantelbare dak- en wandlamellen. Ook is deze veranda voorzien van buitenspeakers die aangesloten zijn op het Bang & Olufsen audio-systeem. Het uitgebreide tuinhuis beschikt over dubbele beglazing, een vinyl vloer en elektrische verwarming. Als laatste is de ruime garage te betreden via een deur in de tuin en biedt ruimte tot het parkeren van uw auto en bergen van tuinspullen. Deze luxe villa is voorzien van Toshiba airconditioning units voor zowel verkoeling als verwarming op de begane grond en eerste verdieping. Ook zijn alle draai- en kiepramen voorzien van horren en van screens die op afstand te bedienen zijn. Aan beveiliging kent deze woning een uitgebreid systeem. Alle ramen en deuren bevatten sensoren en de drie dubbele deuren zijn voorzien van anti-inbraak rolluiken. Het huis beschikt over zes camera’s rondom het huis, die aangesloten zijn op een videorecordersysteem, te bekijken via de app. Als laatste zijn er binnen in de woning bewegingssensoren voor de veiligheid ingesteld.
BIJZONDERHEDEN:
- Hoogwaardig en luxe afgewerkt;
- 4 slaapkamers met een mogelijkheid tot vijf;
- Extra kamer op begane grond;
- Luxe woonkeuken met inbouwapparatuur;
- Luxe bijkeuken;
- 2 moderne badkamers;
- Onderhoudsvriendelijke achtertuin.