Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-1
Amsterdam

Bilderdijkkade 50 C11+PP

€ 2.500.000 k.k.
Verkocht
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-0
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-1
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-2
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-3
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-4
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-5
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-6
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-7
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-8
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-9
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-10
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-11
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-12
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-13
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-14
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-15
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-16
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-17
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-18
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-19
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-20
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-21
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-22
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-23
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-24
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-25
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-26
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-27
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-28
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-29
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-30
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-31
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-32
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-33
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-34
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-35
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-36
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-37
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-38
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-39
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-40
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-41
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-42
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-43
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-44
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-45
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-46
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-47
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-48
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-49
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-50
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-51
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-52
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-53
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-54
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-55
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-56
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-57
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-58
Verkocht
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-2
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-3
+59
Aantal kamers
7
Woonoppervlakte
229 m²
Inhoud
925 m³
Bilderdijkkade 50 C11+PP is succesvol verkocht door Your Home Makelaars

Geen woning meer mislopen? Maak een account aan en ontvang als eerste updates over nieuwe woningen, ook in stille verkoop.

Account aanmaken

Omschrijving

One-of-a-kind penthouse, gebouwd onder architectuur, van ca. 230 m2 met fenomenaal uitzicht over de stad; maakt alle woonwensen waar! Gelegen in een nieuwbouw grachtenpand, luxueus, comfortabel, energiezuinig en voorzien van alle gemakken. Een prachtige lichtinval, ruimtelijkheid en een doordachte indeling. Dat in combinatie met 65m2 aan buitenruimte, maar liefst vijf slaapkamers en een perfecte locatie maakt het helemaal af! Absoluut een woning waar je je direct thuis voelt.

BIJZONDERE ASPECTEN
Het penthouse heeft een plafondhoogte die reikt tot maar liefst 5 meter, dit creëert een geweldige open uitstraling. Door de gehele woning is verbinding gelegd met de buitenruimte door middel van raamwerk richting het dakterras. Dit geeft een bijzonder spel van licht en doorzichten en een connectie tussen binnen- en buiten.

Het houtwerk dat terug te zien is in het originele en bijzondere trapmeubel komt tevens terug in de gang die de verblijfsruimten met elkaar verbindt; echte eyecatchers!

Het penthouse heeft naast fantastische ruimtes binnenshuis ook twee ruime buitenruimtes. Op het heerlijke privé dakterras, zonder enige inkijk, van ca. 34 m2 waan je je op een oase van rust; en dat midden in de bruisende stad! Naast het dakterras heb je grenzend aan de woonkamer een 15 meter breed balkon, welke een verlengstuk is van de woonruimte. Deze twee buitenruimtes komen samen neer op maar liefst 65m2 aan buitenruimte!

ARCHITECTUUR
Het appartement is ontworpen door ‘DISEL architects’ welke de woning tot in detail heeft uitgedacht en gerealiseerd. Dit alles zorgt voor een bijzonder geheel waarbij werkelijk aan ieder element is gedacht.

DOMOTICA SYSTEEM
Licht, verwarming, zonwering, audio, alarm en de lift kunnen worden bestuurd via Domotica van Loxone. De bewegingsmelders zorgen ervoor dat de meeste ruimtes automatisch verlicht worden. De licht-scenes zijn naar wens instelbaar of worden afhankelijk van de tijd van de dag automatisch geactiveerd! Met één druk op de knop is de lift, welke direct uitkomt in het penthouse, oproepbaar.

ENERGIEZUINIGHEID
De woning is voorzien van een energielabel A+++ en wordt verwarmd middels een warmtepomp en Triple Solar zonnepanelen. Dit systeem wekt elektriciteit op via de zonnepanelen en gebruikt de warmte van de panelen voor de warmtepomp en warm water. De elektriciteit en het warme water worden door het hele pand gedeeld en gebruikt.

De gehele woning beschikt over vloerverwarming- en vloerkoeling, wat het hele jaar door zorgt voor een aangenaam klimaat.

UNIEKE PLEK
Een nieuwbouwcomplex midden in een karakteristiek stukje van de stad; dat is uniek.

Dit penthouse is gelegen aan de rustige, maar stadse Bilderdijkkade aan het vaarwater midden in het gezellige Oud-West. Om de hoek vind je De Hallen met onder andere een bioscoop en bibliotheek en vele trendy restaurants en (eet)cafés, leuke boetiekjes en verfijnde speciaalzaken. Ook het Vondelpark en de Jordaan bevinden zich op loopafstand en binnen enkele minuten wandel je naar de haltes van de tram waarmee je in een mum van tijd op het Centraal Station bent.

Het appartement ligt direct aan de gracht en kijkt weids uit over heel Amsterdam; o.a. de Westertoren en de ADAM-tower zijn te bewonderen vanuit de woonkamer.

LAYOUT
- Vijfde verdieping
Vanuit de lift stap je rechtstreeks het appartement binnen waardoor je direct kennis maakt met alle unieke elementen in de woning. De volledige linkerzijde van het penthouse is ingedeeld als woon- en leefruimte, een fantastische woonkeuken en een riante eetruimte. De plafondhoogte van ca. 5m met puntdak en bijbehorende spanten, de duurzame Senso gietvloer, het unieke houten trapmeubel, de fantastische lichtinval en het uitzicht over de stad maakt het een kloppend geheel. Aan de voorzijde is de leefruimte gesitueerd, deze biedt een riante oppervlakte voor een prettige zithoek.

De keuken is een absolute eyecatcher; massief messing in combinatie met matte, grijsgroene Fenix, de kasten die zijn doorgetrokken tot aan het plafond en hoogwaardige inbouwapparatuur. Het messing aanrechtblok is voorzien van een zwevend element om aan te zitten; dit creëert een fraai geheel. ’S Zomers gooi je de glazen pui volledig open en is het balkon terras een zeker verlengstuk van de woonruimte. Het balkon reikt over de volledige breedte van het penthouse en is gelegen op het westen, hier kun je genieten van de middag- en avondzon.

Vanuit de lichte, strak afgewerkte hal tref je aan de rechterzijde van het penthouse de vijf ruime slaapkamers, de badkamer(s), wasruimte, de technische ruimte en het separate toilet. De kozijnloze Xinnix deuren van de kamers zijn zo weggewerkt in de houten wand dat deze mooi wegvallen in het geheel. De slaapkamers hebben ieder voor zich bijzondere elementen, wat doet laten zien dat werkelijk aan ieder detail is gedacht. De vijf kamers zijn onderverdeeld in kinderslaapkamers, een gastenkamer met eigen badkamer en toilet, een ruime master-bedroom met inloopkast én een thuiskantoor. De twee kamers aan de voorzijde geven een prachtig uitzicht over de stad en de gracht. De twee kamers aan de achterzijde bieden directe toegang tot het balkon.

Wanneer je de badkamer inloopt komt een gevoel van rust je tegemoet; alle combinaties kloppen, de afwerking is subliem en zorgt voor een warme uitstraling. De lichtbak welke is weggewerkt in de hoogte van het plafond zorgt voor het gevoel van een natuurlijke lichtinval. Deze wordt bestuurd door de Loxone domotica en reguleert zelf de lichtfelheid en kleur afgestemd op de kleur van het daglicht. De spiegel is verwarmd en de radiatoren zijn op maat gemaakt design.

Door de volledige woning zijn doorkijken naar het terras vervaardigd waardoor je altijd in contact staat met de buitenruimte; het waanzinnige dakterras!

- Zesde/terras verdieping
Vanuit de woonkamer, via het houten trapmeubel, heb je toegang tot het dakterras. Tevens heb je vanuit een van de slaapkamers toegang tot het terras, deze kamer is verdeeld over twee verdiepingen. Het dakterras van ca. 34m2 is een buitengewoon privé plekje waar je in alle rust kan genieten van de zon. Het terras is voorzien van op maat gemaakte plantenbakken van de DakdoktersÓ met een geïntrigeerd bewateringssysteem. De pergola biedt de mogelijkheid voor het ophangen van zonnedoeken; zodat je op de warmste dagen ook de schaduw kunt opzoeken.

ERFPACHT & VVE
De woning is gelegen op gemeentelijke erfpachtgrond, de jaarlijkse canon bedraagt € 5.387,
het huidige tijdvak loopt tot 15 december 2066. De erfpacht voor het huidige tijdvak van de parkeerplaats is afgekocht. De aanvraag voor overstap naar eeuwigdurende erfpacht is tijdig gedaan onder de gunstige voorwaarden van 2019. Na 15 december 2066 kan er gekozen worden voor een eeuwigdurende afkoopsom van ca. € 185.300,- of een jaarlijkse canon van ca. € 2.960,-.

De VvE bestaat in totaal uit 11 appartementen en het administratief & technisch beheer wordt uitgevoerd door ‘JWA Beheer’. De servicekosten bedragen ca. € 600,- per maand en er is een meerjarenonderhoudsplanning opgesteld.

KENMERKEN:
- Woonoppervlakte ca. 230 m2;
- Bouwjaar 2018;
- Energielabel A+++;
- Dakterras van ca. 34m2;
- Balkonterras van ca. 31m2;
- Lift komt direct uit in appartement;
- Dakterras aangelegd door de Dakdokters;
- Design binnen houtwerk uitgevoerd door Houtwerk;
- Domoticasysteem van Loxone;
- Vaste internetaansluitingen door gehele woning;
- Keukenblok van massief messing;
- Vloerverwarming- en koeling;
- Vijf slaapkamers en twee badkamers.
Meer lezen
Minder lezen
Lody Bunschoten
Uw qualis-makelaar
Lody Bunschoten
Your Home Makelaars
Vrijheidslaan 95
1079 KJ Amsterdam
020-370 60 20
Contact met de makelaar

Het betere wonen.

Huizen met karakter. Met ruimte. Op een plek waar u zich helemaal thuis voelt. Ontdek ons exclusieve aanbod.

Bekijk ons volledige aanbod
Bilderdijkkade 50 C11+PP, Amsterdam foto-1
Bilderdijkkade 50 C11+PP is succesvol verkocht door Your Home Makelaars

Geen woning meer mislopen? Maak een account aan en ontvang als eerste updates over nieuwe woningen, ook in stille verkoop.

Account aanmaken