Live schetssessie met architect Eric Kant

Live schetssessie met architect Eric Kant

Live schetssessie met architect Eric Kant

 

Heeft u bouw- of verbouwplannen en kunt u wel wat hulp gebruiken? Lees dan snel verder!

 

Op vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 mei vindt het woon- en designevent van The Art of Living plaats in het Autotron in Rosmalen. En wij hebben iets bijzonders voor u.

Tijdens deze beurs is Qualis weer aanwezig met een inspirerende stand, waar luxe wonen, architectuur en lifestyle samenkomen. En speciaal voor deze editie organiseren wij iets bijzonders.

 

Één-op-één schetssessie met Eric Kant

Heeft u een bouwtekening van uw (nieuw)bouwproject? Neem deze gerust mee naar The Art of Living Event. Wanneer de planning het toelaat, kijkt Erik graag met u mee en denkt hij vanuit zijn expertise na over slimme, stijlvolle en ruimtelijke oplossingen.

Eric Kant bekijkt de wereld net even vanuit een andere bril. Dit doet hij door bestaande elementen op een vernieuwende manier met elkaar te verbinden, wat leidt tot unieke ideeën. "Ondanks de overvloed aan informatie in de wereld, schuilt de kunst in het lezen tussen de regels. Door jezelf even op een andere plek te bevinden, openen zich nieuwe inzichten."

Wanneer?

De schetssessies vinden plaats tijdens de The Art of Living beurs op:

  • Vrijdag 15 mei

  • Zaterdag 16 mei

  • Zondag 17 mei

Tussen 10.00 en 17.00 uur werkt Eric Kant één-op-één met geselecteerde bezoekers. Elke sessie duurt ongeveer een uur.

BESTEL TICKETS

With Qualis you opt for an optimal sales result.

Selling your house

Living extra-ordinarily. Discover our exclusive listings.

Buying a house

Sales advice without any obligation? Meet your Qualis real estate agent.

Sales advice
Make an account

Take a look at the largest ‘secret’ listings of the Netherlands.

Make an account
Magazine
The latest trends in
interior & lifestyle!

the e-Magazine